Logo kancelarii
Wczytywanie...
Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych adwokatów gotowych stanąć w obronie Twoich praw.
Andrzej Pasierski

Absolwent Wydziału Prawa  Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończył podyplomowe Studia Finanse i Bankowość oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, do roku 2000 prokurator, od 2001 r. prowadzi Kancelarię adwokacką, która świadczy pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz wspiera obywateli w  sprawach karnych. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej oraz AWF we Wrocławiu. Obecnie wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie karnym, karnym gospodarczym i skarbowym.

 
Prowadzę kancelarię od 2001 r.
KONTAKT
692 424 057
Specjalizuję się w prawie karnym.
Jakub Pasierski

Absolwent wydziału Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2014 r. obronił pracę magisterską pod kierownictwem prof. dr hab. Piotra Machnikowskiego pt. "Elektroniczne formy czynności prawnych w aspekcie bankowości wirtualnej”. Ekspert z zakresu prawa handlowego, bankowego i prawa karnego. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

 
Specjalizuję się w prawie cywilnym
KONTAKT
604 647 030
jakubpasierski@pasierski.pl
Szukam innowacyjnych rozwiązań
Paweł Ogrodnik

Absolwent wydziału Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, w 2014 r. złożył egzamin magisterski, broniąc pracy napisanej pod kierownictwem dr. Rafała Kowalczyka. pt. „Prawnopodatkowe skutki wadliwych czynności prawnych w świetle ustawy o podatku od towarów i usług (VAT)”. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych i gospodarczych. W krąg jego zainteresowań wchodzi także szeroko pojęta tematyka prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących samorządów. W prowadzonych przez siebie sprawach reprezentuje podmioty krajowe i zagraniczne, a także prowadzi bieżącą obsługę prawną i podatkową podmiotów gospodarczych, osób prywatnych, a także procesów inwestycyjnych. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

 
Wierzę w proste rozwiązania trudnych problemów.
Nie boję się niekonwencjonalnych rozwiązań.
Adam Słowikowski

Jeden z najznamienitszych aplikantów adwokackich w historii. Ozdoba palestry i opoka kancelarii. Uosobienie intelektu, wdzięku i uroku. Wytrawny znawca meandrów prawa.

 
Znamionuje się dyskretną elegancją i skromnością.
KONTAKT
kancelaria@pasierski.pl
W każdym człowieku widzę sprawę.
Róża Kazimierczak

Studentka prawa i ekonomii na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Do obszaru jej zainteresowań należą w szczególności zagadnienia z zakresu prawa podatkowego. Z Kancelarią współpracuje od 2018 r.

 
Staram się rozwiązywać problemy Klientów z empatią i zaangażowaniem.
Moją pasją jest prawo podatkowe.