Logo kancelarii
Wczytywanie...
Andrzej Pasierski

Absolwent Wydziału Prawa  Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończył podyplomowe Studia Finanse i Bankowość oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, do roku 2000 prokurator, od 2001 r. prowadzi Kancelarię adwokacką, która świadczy pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz wspiera obywateli w  sprawach karnych. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej oraz AWF we Wrocławiu. Obecnie wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie karnym, karnym gospodarczym i skarbowym.

 
Prowadzę kancelarię od 2001 r.
KONTAKT
692 424 057
Specjalizuję się w prawie karnym.
Maria Krzysztoporska

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2004 r. obroniła pracę magisterską pod kierownictwem prof. dr hab. Zdzisława Kegla w Katedrze Kryminalistyki na temat: „Przesłuchanie osoby z zaburzeniami psychicznymi.”. W roku 2012 odbyła Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, w zakresie prawa karnego, skarbowego i gospodarczego. Ponadto, w ramach współpracy z adw. Andrzejem Pasierskim zajmuje się także prawem bankowym. Posiada doświadczenie z sal sądowych oraz obsługi podmiotów gospodarczych.

 
Specjalizuję się w prawie karnym i prawie gospodarczym.
KONTAKT
kancelaria@pasierski.pl
W każdym problemie widzę rozwiązanie
Anna Mroczek

Absolwentka wydziału Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 1997-1999 odbyła aplikację sądową, ukończoną egzaminem sędziowskim. W 2003 r. ukończyła aplikację adwokacką i wpisana jest na listę w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Zajmuje się przede wszystkim sprawami cywilnymi, w szczególności sprawami rodzinnymi, spadkowymi i z zakresu prawa rzeczowego. Specjalizuje się w sprawach o błąd w sztuce lekarskiej. Wieloletnia obsługa prawna podmiotów o różnym charakterze, w tym szkoły publicznej i Straży Miejskiej pozwoliła na zdobycie ugruntowanego doświadczenia z zakresu prawa pracy, prawa zamówień publicznych i finansów publicznych.

 
Specjalizuję się w prawie cywilnym i prawie pracy.
W każdej sprawie widzę człowieka
Tomasz Bagdziński

Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendysta na Catholic Univeristy of America w Stanach Zjednoczonych. Przygotowując doktorat, który obronił w INP PAN w 2004 r., przebywał jako stypendysta Fundacji Kościuszkowskiej na Yale Univeristy, jako Research Associate oraz na Georgetown University, jako Research Scholar. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w 1998 r. od pracy jako stażysta w kancelarii Hogan&Hartson LLP w Waszyngtonie. Jest członkiem Stowarzyszenia Prawa Konkurencji, Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego, American Bar Association oraz International Competition Network.

 
Moją pasją jest prawo konkurencji.
KONTAKT
kancelaria@pasierski.pl
Doświadczony prawnik z międzynarodowym stażem.
Jakub Pasierski

Absolwent wydziału Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2014 r. obronił pracę magisterską pod kierownictwem prof. dr hab. Piotra Machnikowskiego pt. "Elektroniczne formy czynności prawnych w aspekcie bankowości wirtualnej”. Ekspert z zakresu prawa handlowego, bankowego i prawa karnego. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

 
Specjalizuję się w prawie cywilnym
KONTAKT
604 647 030
Szukam innowacyjnych rozwiązań
Paweł Ogrodnik

Absolwent wydziału Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, w 2014 r. złożył egzamin magisterski, broniąc pracy napisanej pod kierownictwem dr. Rafała Kowalczyka. pt. „Prawnopodatkowe skutki wadliwych czynności prawnych w świetle ustawy o podatku od towarów i usług (VAT)”. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych i gospodarczych. W krąg jego zainteresowań wchodzi także szeroko pojęta tematyka prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących samorządów. W prowadzonych przez siebie sprawach reprezentuje podmioty krajowe i zagraniczne, a także prowadzi bieżącą obsługę prawną i podatkową podmiotów gospodarczych, osób prywatnych, a także procesów inwestycyjnych. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

 
Wierzę w proste rozwiązania trudnych problemów.
KONTAKT
kancelaria@pasierski.pl
Nie boję się niekonwencjonalnych rozwiązań.
Adam Słowikowski

Jeden z najznamienitszych aplikantów adwokackich w historii. Ozdoba palestry i opoka kancelarii. Uosobienie intelektu, wdzięku i uroku. Wytrawny znawca meandrów prawa.

 
Znamionuje się dyskretną elegancją i skromnością.
W każdym człowieku widzę sprawę.
Róża Kazimierczak

Studentka prawa i ekonomii na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Do obszaru jej zainteresowań należą w szczególności zagadnienia z zakresu prawa podatkowego. Z Kancelarią współpracuje od 2018 r.

 
Staram się rozwiązywać problemy Klientów z empatią i zaangażowaniem.
KONTAKT
kancelaria@pasierski.pl
Moją pasją jest prawo podatkowe.